קנו מוצר וקבלו את המוצר השני ב-40% הנחה!

הכל על מערכות ישיבה

כשאתם סטודנטים וחולקים דירת שותפים בגודל של קבוק אתם מדברים במונחים של כורסא בודדת. אם שיחק לכם המזל. אם לא, כנראה שכל החברה רואים יורוליג ומפצחים גרעינים על המיטה שלכם. עברו כמה שנים והשתדרגתם בדירת רווקים יחיד בראש פינה. מזל טוב, יש לכם מספיק ספייס לספה דו מושבית. עוד כמה שנים ואתה נשוי + 2 במגדלי כפר סבא. השכנים נאים בעינך, הבית מרווח ובסלון אין לך ספה. יש לך מערכת ישיבה. הגעת ליעד. אתה משחק במגרש של הגדולים.

סוגי מערכות ישיבה

לפני שאתם רוכשים מערכת ישיבה, קחו בחשבון שהיום, להבדיל מדור ההורים שלנו, הנטייה היא להחליף את הסלון אחת לכמה זמן. הסלון כבר לא מזדקן יחד איתנו ואחת לכמה שנים טובות אנו מרגישים צורך לחדש את החלל והסגנון. כיוון שמערכות הישיבה הן רהיט משמעותי בסלון ומשפיעות על אופי העיצוב, ניתן ממש להחליף צורה לחלל על ידי החלפתן.

מערכות ישיבה מעור- אלו נחשבות ליוקרתיות מאוד ועל זמניות. הן בהכרח יעניקו לחלל מראה אלגנטי וקלאסי. והון אכן יהיו יקרות יותר עם מנעד מחירים שישתנה על פי איכות העור והגימור וכמובן שם המותג. מעבר לנראות אלגנטית ויוקרתית היתרון המובהק של מערכת ישיבה מעור הוא אורך חיי המדף שלה והנוחות שהן יודעות להעניק למשתמש. העור כחומר גלם הינו חומר חזק היודע להחזיק לאורך זמן גם בשימוש רב. גם כאשר הוא מתבלה הוא שומר על המראה היוקרתי ומקבל חספוס נאה שאינו פוגם בנראות הספה. העור קל לתחזוקה. ניתן לנקותו בקלות על ידי העברת מטלית לחה והוא מתקשה לייצר כתמים.

מערכות ישיבה מבד

מנעד המחירים למערכות ישיבה מבד הוא רחב יותר מזה של סלוני העור. זה מתאפשר כיוון שסקלת חומרי הגלם רחבה יותר. קיים מגגו אינסופי של בדים במרקמים וצבעים שונים ובחירת חומרי הגלם תכריע בנוגע לסכום אותו תוציאו. אין להסיק מכך שמערכות ישיבה מבד איכותיות פחות. סלון מבד הוא טרנדי ויכול להתאים את צבעיו וסגנונו לכל קו עיצובי שתבחרו. הוא אינו מגביל אתכם למראה ספציפי ואתם יכולים לתת לדמיון שלכם להשתולל. כיום קיימים בשוק בדים דוחי כתמים המאפשרים שמירה על הסלון מפני כתמים לאורך זמן. עדיין נמליץ לקנות כיסוי נאה שיעזור בשמירה על הסלון.

מערכות ישיבה בעיצוב אישי

אם אתם רוצים ממש להתרגש ממערכת הישיבה החדשה שלכם, אמצו את הרעיון של מערכת ישיבה מותאמת אישית. זו שתגרום לכם להרגיש הכי בבית שיש. יש דבר כזה. אתם אינכם חייבים לרכוש מוצר מוגמר. מותגים רבים מאפשרים לכם להחליט על הסלון שלכם. יש באפשרותכם לקבוע את גודל מערכת הישיבה, הצבע, הסגנון (סט של 3,2,1, שאזלונג), הגודל, המבנה ובקיצור עיצוב שהוא 100% התאמה.

איזו מערכת ישיבה שלא תבחרו, השתדלו להתאימה לחלל ולשמור על איזון ביחסים בין הממדים. למשל מערכת ישיבה גדולה בחלל קטן תנגוס במרחב ותראה גדולה עליו ובלתי מותאמת ולהפך. ובואו בגמישות מחשבתית. המבחר גדול וייתכן שרעיון שעימו הגעתם לחנות יחליף כיוון ותתאהבו במשהו אחר לגמרי.

×

שיחת ווטסאפ

חפש את המוצר המתאים ביותר עבורך.

זקוק לעזרה ?
חייג אלינו ונשמח לעמוד לשירותך: 03-533-0300