מילאנו מעצבים איכות

חגיגת קניות ללא מע"מ - באתר ובסניפים

כורסאות מבד

הכורסאות נכנסו לחיינו בסערה בערך באותה תקופה שהמציאו את הטלוויזיה. הרי מה שווה טלוויזיה ללא כורסת טלוויזיה? לא יהיה מוגזם לומר שהכורסא מתחילת דרכה ועד היום היא למעשה הגרסה המודרנית לכיסא המלך. תשאלו כל סבא. בעבר הלא רחוק היא הייתה שמורה לראש השבט ולא דרג אחד פחות. הכורסא הישנה של סבא הייתה כבדה ומאסיבית, לרוב עשויה עור או דמוי עור ולא זזה ממקומה. מאז עברו כמה שנים והכורסאות עברו מתיחת פנים, הסרת שומנים והיום ניתן למצוא אותן בשלל דגמים וצורות, כמו למשל כורסאות מבד, כורסאות בעיצובים שונים ועוד. למעשה היום אין כמעט לובי, משרד או דירה שאינו מתהדר בכורסא מבד או עור או למעשה כל צורה שתחפצו.

הכורסא כפריט עיצובי

בעבר הייתה מגמה להחזיק בריהוט כל עוד אפשר ולדבוק בו לנצח. זה כבר לא רלוונטי לימינו ואפשר להגיד שהמגמה התהפכה על פיה. כמעט בכל תחום. אם פעם הרימו גבה כשבקורות החיים שלכם הייתה יותר משורה אחת כיוון שהחלפתם מקום עבודה, היום ירימו גבה אם יראו ותק של יותר מחמש שנים באותו המקום. כך גם לגבי החוש העיצובי שלנו והחשק לשנות כל כמה שנים. אבל לעיתים אין צורך לעשות שינוי דרסטי כדי לממש את החזון ומספיקה הזזה של הספה מצד לצד, כמה כריות חדשות וכורסא לשינוי האוירה. יחד עם שינוי המגמה, ספות הטלוויזיה קבלו מחלקה נפרדת משלהן ונפתחו מחלקות רבות של כורסאות שונות במגוון חומרי גלם, צבעים, סגנונות, גדלים ומשקלים. מה שאפשר את הוזלת הפריט בעיקר היה המעבר לכורסאות מבד.

 

סוגי כורסאות מבד

אז מה כיף בכורסאות מבד? שאין כמעט הגבלה על התבנית, המראה או הצבע של הכורסא. בכך למעשה הן יודעות כמו זיקית להתאים את עצמן לכל קו עיצובי. כורסאות מבד נותנות מראה קליל יותר בבחירת בד הנכונה, אך יכולות להיות עוצמתיות ודרמטיות בבחירת כורסא מבד קטיפה שחור או בורדו.

מה עוד יש בכורסאות מבד? הבדים הקיימים היום בשוק הם באיכות גבוהה ומאפשרים לכם לבחור בד רחיץ או קל לניקוי שאינו סופג כתמים המאפשר לכם לשמור על מראה הכורסא.

מה כיף בספות באופן כללי- כל כורסא שהיא, מכל סוג של בד, או עור, או דמוי עור, מאפשרת מקום נוסף מבלי לתפוס הרבה מקום תוך כדי שהן מוסיפות עוקץ עיצובי לחלל.

 

להתאים את כורסת הבד למעמד

אז כפי שעינכם ודאי רואות, אין לובי, מלון, חדר המתנה, קליניקה, ספא ללא כורסא. ולמעשה מה שיגדיר את הקו המנחה בבחירת הכורסא האולטימטיבית הוא אופי השימוש ותנאיי המחייה שלה. אם היעד הוא מקום ציבורי, בעל תחלופת מתיישבים גבוהה ללא אפשרות לבצע בקרה על אופן השימוש בה,  והיא בעלת פוטנציאל לחיים לא פשוטים עם אחוזי שחיקה גבוהים, אנא בחרו בבד איכותי, עבה, רחיץ וכהה. אם כורסת הבד שלכם היא לשימוש פרטי בבית לבן בלי ילדים ויש חובת הסרת נעליים בכניסה לבית, עופו על החיים שלכם וקנו כורסא מבד לבן שלג עם נצנצים. אם יש ילדים, פחות לבן עד כדי בכלל לא. הבנתם את הרעיון. בכל אופן כשאתם מתכננים לעצב את הסלון מחדש אל תוותרו על כורסא מבד או כל חומר אחר. גם אם לא תשבו עליה תוכלו תמיד לזרוק עליה ערמת בגדים.

ולסיכום מאיזו זווית עיצובית שלא תסתכלו על זה עיצוב מודרני, קלאסי, כפרי, תעשייתי, לכורסאות הבד יש הרבה מה להציע לשדרוג המראה ותחכום האוירה. מעבר לזה שהן פרקטיות בטרוף, במיוחד אם חסרים לכם מושב או שניים בספה המרכזית.

מעמד ספרים אמנות האבן דגם מורג

מעמד ספרים אמנות האבן דגם “מורג”

1,080 923

פמוט תפארת השיש דגם מילאן S

פמוט תפארת השיש דגם “מילאן”

1,0261,512
8771,293

פסל חכמת הקרן דגם דותן S

פסל חכמת הקרן דגם “דותן”

9721,728
8311,477

פסל מעוף הרגע דגם ענבר

פסל מעוף הרוגע דגם “ענבר”

1,296 1,108

פסל מבנה קווי דגם אוריה

פסל מבנה קווי דגם “אוריה”

3,348 2,863

פסל מרוץ הנצח דגם נריה

פסל מרוץ הנצח דגם “נריה”

2,160 1,847

×

שיחת ווטסאפ

חפש את המוצר המתאים ביותר עבורך.

זקוק לעזרה ?
חייג אלינו ונשמח לעמוד לשירותך: 03-533-0300