מילאנו מעצבים איכות

פותחים קיץ במבצע מפנק! קנו מוצר וקבלו את השני ב-50% הנחה (הזול מביניהם) בתוקף עד ל-31/07/24

סלון – אחת ההשקעות החשובות בבית

איך נראה הסלון בבית שלכם? האם הוא חדר נעים, מזמין, שאתם גאים להראות אותו לאחרים וגם אוהבים לשבת בו בעצמכם? הסלון הוא אחד החדרים החשובים בבית, והגיע הזמן שהסלונים יקבלו את היחס שמגיע להם!

 

הסלונים בבתים הם למעשה חדר התצוגה הכי טוב וחשוב בבית. אורחים שמגיעים הבייתה בדרך כלל לא מגיעים לחדרי המגורים, ולא למקלחת, ולמטבח רק אם הם אורחים קרובים. אבל לסלון? כולם מגיעים, החל מהחברים ועד הטכנאי והשליח. בנוסף זה גם אחד החדרים הכי שימושיים בבית, בין אם מדובר בבית שגרה בו משפחה עם ילדים, זוג צעיר, רווק או רווקה, או אפילו זוג קשישים. הסלון ביחד עם המטבח הוא החדר שבו הכל קורה ובו נמצאים רוב היום.

ומה לגבי בתים שאין בהם סלונים? ובכן, קודם כל – מסכנים… אבל בפועל, גם בדירות סטודיו, דירות חדר, ואפילו דירות שותפים בהן יש רק חדרי שינה, חדר השינה מתפקד למעשה גם כסלון ויש להתחשב בכך בעיצוב.

אז מה הדברים החשובים שצריך לשים לב אליהם כשמעצבים את הסלון? הכנו לכם רשימה קטנה.

 

עיצוב הסלון

טוב, יש מאבק לא מבוטל מה יותר חשוב – עיצוב הסלון או נוחות הסלון (עליה נדבר ממש בסעיף הבא!). אז במקרה הזה אנחנו מסרבים לקחת עמדה. דבר ראשון כי זה עניין אישי, ודבר שני, זה כמו לשאול את מי אוהבים יותר את אמא או את אבא, התשובה הנכונה תמיד, וגם במקרה של הסלון – שניהם חשובים אותו הדבר.

אז למה עיצוב הסלון בכל זאת מופיע קודם ברשימה? כי מבחינת סדר הדברים, אנחנו קודם כל רואים את הסלון, ורק אז מתיישבים בו.

בעיצוב הסלון, אתם חייבים להתחשב בשני דברים עיקריים (טוב, יש המון דברים להתייחס אליהם בעיצוב הסלון, אבל זאת לא כתבה למעצבי סלונים, אז צמצמנו לכם…)

הראשון – שחלקי הסלון השונים יתאימו אחד לשני. הסלון מורכב מרהיטים גדולים – שולחן, ספה, כורסא. לכל אחד מהם אופי ונוכחות, חשוב שהם ישתלבו אחד עם השני, בצבע, בחומר, בסגנון. אנחנו לא אומרים בהכרח לקנות סלון שלם קומפלט, אבל תנסו לדמיין סלון שבו הספה הגדולה היא ספת עור שחורה בעיצוב מודרני, לידה כורסת וינטג’ עם פיתוחי עץ ובד באדום בוהק, ובמרכז שולחן פורמייקה לבן. בעצם, עזבו, אל תנסו לדמיין את זה, זה כואב בעיניים…

הדבר השני להתחשב בו הוא איך הסלון משתלב עם שאר חללי הבית, ובמיוחד החללים שאותם רואים מהסלון, כמו מטבח או חדר אוכל.

 

נוחות הסלון

טוב, פה זה כבר יותר ברור, הסלון צריך להיות נוח. למי? קודם כל לכם. אבל תדעו לכם שסלונים שונים נוחים לאנשים שונים. חלק אוהבים רך, חלק מחפשים יותר תמיכה, אנשים בגובה 1.93 מ’ צריכים כורסאות שונות מאנשים בגובה 1.59 מ’ כדי שיהיה להם נוח, וכמובן יש את נושא הבד והטקסטורה של הסלון.

לכן חוץ מהנוחות האישית שלכם, נסו שהסלון יהיה נוח גם לאורחים ולשאר בני הבית, וזה קשור לא רק לנוחות של הספה או הכורסא בסלון, אלא למשל גם למספר מקומות הישיבה בסלון, האם לכולם יש זווית נוחה אחד לשני, לשולחן, לטלוויזיה וכו’.

נוחות הסלון היא בהחלט פרמטר חשוב שיש להתחשב בו.

 

כיוון הסלון

נכון שלפעמים אין ממש איך לתמרן עם כיוון הסלון, ובבתים רבים הסלונים “מובנים” לכיוון מסוים, ובכל זאת, בהחלטה איפה למקם את הספה הגדולה, איפה את הכורסה ואיפה את השולחן צריך להתחשב בכמה דברים.

למשל – בחלונות, מאיזה כיוון מגיע האור, האם אנחנו לא חוסמים את הגישה אל החלון, האם האור מהחלון לא עלול להפריע (למשל חלון דרומי מאחורי הטלויזיה ממש מקשה על הצפייה).

אלמנט נוסף שיש להתחשב בו בכיוון הסלון הוא מאיפה מגיעים אל הסלון, ואיך הוא נראה מחללים אחרים, למשל, אם יש לנו סלון ומטבח מחוברים, לא נשים את הטלויזיה כמחיצה ביניהם, כך שכל מי שעומד במטבח רואה את גב הטלויזיה עם כל הכבלים נגררים על הרצפה. כן, גם אם זה הכיוון הכי טוב בסלון כדי לראות טלויזיה.

 

לסיכום

הסלון הוא כרטיס הביקור של הבית שלכם. תנו לא את הכבוד הראוי.

פמוטים שקיפות האור דגם ליב כחול

פמוטים שקיפות האור דגם “ליב”

633

פמוט נוגה הכסף דגם לירוי

פמוט נוגה הכסף דגם “לירוי”

0

פמוט מעגל הכסף דגם הודיה

פמוט מעגל הכסף דגם “הודיה”

766

פמוט קסם השחר דגם אדיר

פמוט קסם השחר דגם “אדיר”

766844

פמוט צלילי הנרות דגם נאיה

פמוט צלילי הנרות דגם “נאיה”

788877

פמוט מגדל האבן דגם טומי

פמוט מגדל האבן דגם “תומי”

555

×

שיחת ווטסאפ

WhatsApp

חפש את המוצר המתאים ביותר עבורך.

זקוק לעזרה ?
חייג אלינו ונשמח לעמוד לשירותך: 03-533-0300