מבצע תחילת שנה! באתר ובאולם התצוגה...
כל האתר ללא מעמ! עם קוד קופון: milano2024

ספות זולות

לא להיבהל, ספות זולות הן לא מילה גסה. מזה זמן רב הנטייה שלנו כבני אנוש היא לריגושים בקצב מהיר, חוסר זמן, תנועתיות, סף ריגוש נמוך ועוד. כל אלו הביאו לשינויים בהרגלי הצריכה. אנחנו נתקלים בכל מיני סיטואציות בחיים בהבדלים בין פעם להיום, בין הדור של ההורים או הסבים לבין הדור שלנו. פעם מקרר האמקור בבית סבתא עבר מדור לדור יחד עם הספה הכבדה והנצחית. היום אנו נוטים להחליף ולהתחדש. אחת לכמה שנים עולה בנו צורך עז לשנות על פי הטרנד התורן. כשאנו רוצים לעשות מהפך בסלון, אחד הדברים הראשונים שעולים לנו בכוונת היא הספה. הרהיט הגדול, המשמעותי והמשפיע ביותר בחלל הזה. וגם השימושי ביותר. אבל לך תחליף ספה כל חמש שנים בלי לשבור קופת חיסכון. אז לא. אין צורך. השוק היום מאפשר לכם לקנות ספות זולות, יפות, ברוח התקופה ואיכותיות מספיק לחמשת השנים הקרובות.

נזכור גם, שהמרכיבים של המחיר היום קשורים לא רק לאיכות המוצר, אלא גם למיליון פרמטרים נוספים, החל משכירות על החנות ועד הוצאות הפרסום. ספק שמצליח לחתוך בהוצאות מסביב (רמז רמז…) יכול לתת לכם ספות זולות, בלי לפגוע באיכות המוצר שאתם מקבלים.

 

יוקר המחייה והספה

אז נכון שעל איכות משלמים, אבל כפי שכבר אמרנו, התחלופה מהירה ואין צורך שהספה תחזיק עד שנת 2099. לכן לצורכי השימוש המודרניים הספות הזולות בהחלט מסוגלות לתת את המענה הראוי עם האפקט המתבקש ואפילו לשדר יוקרה ושיק. הכל תלוי בעיצוב. מעבר לכך, גם לחידושים התעשייתיים יש השפעה מכובדת על הוזלת המחירים, מבלי לפגוע בהכרח באיכות הספה. בתקופה בה המחירים נוסקים, יוקר המחיה נמצא בשיא ונוגס בכל תחומיי החיים החל ממזון ועד למחירי הדיור, יותר ויותר קהלים מחפשים פתרון שפוי לריהוט הדירה. פלח השוק הגדול ביותר מתייחס לסטודנטים בדירות שותפים ומשפחות צעירות. הבשורה הטובה היא שבהחלט ניתן למצוא ספות זולות, מפנקות וטרנדיות במחירים שפויים ואפילו בעיצוב והתאמה אישית.

ספות זולות במראה יוקרתי

אז הסוד בספות זולות הוא לעצב אותן היטב שיהיו גם פרקטיות ויתאימו לחלל אליו הן משויכות, גם נוחות וגם בעיצובי עכשווי וטרנדי. המבחר הוא כאמור, אין סופי. כל עיצוב מערכת ישיבה שתחפצו יכול להגיע במחירים שתוכלו לעמוד בהם. ספות 3, 2, 1 או ספות שזלונג, ספות פוף נמוכות, או אלגנטיות, ספות פוטון היודעות להשתנות למצב שכיבה (פופולרית בקרב דירות שותפים) את כולן ניתן לייצר בתקציב נמוך לכל כיס.

איך לבחור את הספה שלך

ראשית התחשבו בגודל החלל. השוק היום מאפשר לכם לעצב את ספות זולות וגם יקרות בהתאם לצרכיכם. הגודל הוא השחקן המוביל והראשון בהחלטה שתיקחו. אחריו תבוא הנוחות. יש את חובבי המזרן הקשיח הזקוקים לתמיכה וכל מושב רך יותר מרצפה יגרום להם לתחושת אי נוחות. יש את הנסיכה והאפונה שרגילה לישון על ענן. ספה שאינה נוחה למשתמש הקבוע שלה פשוט לא תעבוד. אחרי שהתחשבתם בשני הפרמטרים הקריטיים הללו אתם יכולים בנחת לעבור לעניין המראה העיצובי. כאן אין כמעט הגבלה. לא על הצבע ולא על המרקם. פרקטיקה היא סוג של בונוס. נניח שהסלון שלכם הוא גם חדר השינה שלכם וגם פינת העבודה כי בואו, אתם לא גרים בדירת שותפים בתל אביב. אתם גרים בחניה שהוסבה ללופט. מיני- לופט, וכל פינת רצפה פנויה בבית זקוקה לניצול מירבי וליעילות שיא. או אז ספה זולה ופרקטית היא היכל התהילה. פרקטית הכוונה שיודעת להיות גם וגם. גם ספה, גם מיטה, גם קטנה וגם מכילה. למשל.

 

לסיכום

אם אתם בעלי תקציב נמוך, מכל סיבה שהיא ועד היום האמנתם המשפט הפיני העתיק שזבל של אחד הוא אוצר בשביל האחר והתרגלתם לגרור מהרחוב רהיטים שהושלכו על ידי בעליהם הקודמים,. תחשבו שוב אם הגרירה בעליה לא עולה לכם יותר. ספות זולות- יש חיה כזאת.

חפש את המוצר המתאים ביותר עבורך.

זקוק לעזרה ?
חייג אלינו ונשמח לעמוד לשירותך: 03-533-0300