מבצע תחילת שנה! באתר ובאולם התצוגה...
כל האתר ללא מעמ! עם קוד קופון: milano2024

ספות מעוצבות

לא כל ספה היא ספה מעוצבת. יש גם ספה מרופטת, ספה מיושנת או סתם ספה בלי טעם ובלי ריח. כך או כך או כך, אין כמעט בית שאין באמתחתו ספה. היא פריט ריהוט כל כך מהותי והכרחי ואנחנו נפגוש אותה בסלון, בחדר אורחים, בלובי של מלונות, חדרי ספא, מסעדות, חדרי כושר, משרדים ועוד. אז אם היא כלכך הכרחית, עדיף ורצוי שהיא גם תהיה מעוצבת.

לחדש בלי לשפץ

הספות היום כמו הטעם האישי שלנו, מתחלפות בתדירות גבוהה יחסית לימים עברו. אם בעבר ספה הייתה חתונה קתולית, היום המגמה היא להתחדש אחת לכמה שנים. זה קורה בעיקר משום שינוי הגישה הכללי של האנושות. אנחנו צריכים הכל הרבה יותר מהר, סף הגירוי שלנו נמוך, אנו משתעממים מהר יחסית ומחפשים ריגושים. ביציבות אין שום ריגוש ואנחנו נעדיף להתגרש מהספה מאשר להשתעמם איתה. גם הטעם העיצובי שלנו מתחלף מטרנד לטרנד ועל פי עונות השנה ואםבקיץ הקודם היינו בוהו-שיק, בחורף הבא אנחנו כבר הכי לא וחייבים חייבים להחליף את כל הריהוט בבית. הבשורה המצויינת היא, שהספה הינה אחת מבין פרטי הריהוט המאסיבים בבית ולפיכך החלפה שלה בלבד יכולה לשוות לכל החלל מראה חדש, מבלי ששברתם קירות ובלי להשתולל עם הוצאה כלכלית של שיפוץ מאסיבי. הבשורה העוד יותר טובה היא- ספות מעוצבות.

כשאנחנו מדברים על ספות מעוצבות, אנחנו מתייחסים לשתי הגדרות שונות-

ספה מעוצבת בבחינת ספת מעצבים, בעלת עיצוב מרהיב בסגנון כלשהו ואיכות בלתי מתפשרת

ספה מעוצבת על פי טעמכם האישי. אלו ספות מעוצבות ואטרקטיביות הן מבחינה תקציבית אבל יותר מזה, בזכות היכולת להתאים את הספה בדיוק לפי צורככם הן ברמה העיצובית והן במידות הנדרשות לכם, סוג הבד, כיוון הספות, מידת קושי- רכות ועוד. מה שנקרא ספות מעוצבות קוסטום מייד.

ספות מעוצבות בשבילכם

כשאתם מעצבים ספה עליכם להביא בחשבון מספר פרמטרים שיעזרו לכם להגיע את התוצאה המיטבית. בסופו של יום, החלטה על סגנון עיצובי היא הקו שינחה אתכם, אבל ספה לא מעצבים רק ברמת צבע וסטייל. ספה לפני שהיא יפה, חייבת חייבת  להגשים את יעודה ולהיות נוחה. מה שנוח לאחד, לא בהכרח נוח לאחר. עליכם להחליט על כמה נקודות קריטיות

  • ספה נוחה ברכות הנדרשת. נוחות הישיבה היא מהות הספה המעוצבת. מערכת ישיבה לא מתחילה בנראות שלה אלא בנוחות שלה. יש כאלו שנוחות מבחינתם היא מושב קשה ותומך ואילו אחרים יעדיפו מושב רך, גוף שקוע בתוך הספה. דעו מה נוח לכם יותר והתחילו לעצב את הספה שלכם.
  • מבנה נכון.  התאימו את הספה לחלל בו היא תעמוד. אם החלל ענק בסגנון לופט, אין הכרח להצמידה לקיר אחורי והיא יכולה לשמש חוצץ ולחלק את החלל. אם הסלון קטן במיוחד ספה פינתית קטנה יכולה לתת מענה למספר גדול של יושבים תוך ניצול נכון של החלל. שאזלונים אמורים להיות מותאמים לכיוון הקיר בבית.
  • בד מתאים- אם חלום שלכם זו ספה עשויה מצמר עננים לבן אבל אתם זוג פלוס 3 והרביעי בדרך, שחררו את החלום. יבוא היום ותגשימו אותו אבל לא היום. מזל שהחלפת מערכת ישיבה היום זה לא כזה ביג אישיו.. אתם צריכים צבע ניטרלי היודע להסתיר כתמים מזדמנים סטנדרטים של קטשופ ומיונז ויודע גם להתנקות בקלות. יהיה בסדר.

 

 

חפש את המוצר המתאים ביותר עבורך.

זקוק לעזרה ?
חייג אלינו ונשמח לעמוד לשירותך: 03-533-0300