קנו מוצר וקבלו את המוצר השני ב-40% הנחה!

ספות נוחות – כי אתם הכי יפים כשנוח לכם

רק לרגע, ממש רגע קטן, אנחנו שמים את העיצוב בצד, ומדברים רק על נוחות. למה? כי ספות נוחות זה אושר גדול, ומגיע לנוחות שנדבר עליה במיוחד, בלי לדחוף גם את העיצוב, כמו שאנחנו בדרך כלל עושים.

 

 

מכירים את מותג הנעליים שיצא בסלוגן (הגאוני יש לומר) – “את הכי יפה כשנוח לך”? ובכן, זה נכון לא רק במקרה של נעליים. למעשה, היום יש דגש הרבה יותר גדול על נוחות מאשר היה פעם. קחו למשל את המכוניות המודרניות, החברות משקיעות מאמצים רבים כדי שלנהג יהיה נוח. לא רק כדי ליצור “חוויית נסיעה מפנקת”, אלא גם כאלמנט בטיחותי – כשנוח לנו אנחנו רגועים יותר, ופחות מתעסקים באי הנוחות ויכולים להיות מרוכזים יותר בנהיגה.

ומה לגבי ספות נוחות? אותו הדבר! הספה היא חלק בתי נפרד משגרת החיים שלנו, אין דבר יותר מרגיע מאשר לחזור מיום עבודה מפרך ו”להתרסק” אל תוך ספה נוחה ומפנקת, עם הפינוק שאתם אוהבים (קפה, עיתון, טלויזיה, מוזיקה – כל אחד וההעדפות שלו).

והיום כבר כולם יודעים שלהיות רגועים ונינוחים זה חשוב לבריאות, וכן, בלי שום טיפה של ציניות – ספות נוחות תורמות לבריאות שלכם.

 

מה עושה ספה נוחה?

אבל להגיד ספות נוחות זו אמרה כללית מידי, כי ספה נוחה עבורך יכולה להיות לא מספיק נוחה עבור מישהו אחר. יש פה עניין אישי, שתלוי גם בפרמטרים של הספה וגם בהעדפות האישיות. אז בואו ונבדוק מהם המרכיבים השונים של הספה, שיעשו אותה בסופו של דבר ספה נוחה.

 

התאמת המידות – בדרך לספה נוחה

נכון, ספה זה לא נעליים, אפשר לשבת גם על ספה גדולה וגם על קטנה ועדיין לחשוב שזו ספה נוחה, אך אם רוצים ספות נוחות באמת, חייבים להתאים את המידות. כמה העמוק המושב כמה גבוהה המשענת, מה הגובה מהרצפה וכמה רחב מסעד היד.

נכון שיש פה הרבה העדפה אישית, אך בדרך כלל כדי להגיע לספה נוחה מידות הספה צריכות להתאים למידות האדם.

 

טקסטורה –  איך מרגישות ספות נוחות?

במדינה כמו ישראל, בה יש קיץ ארוך וחם, צריך תמיד לקחת בחשבון שבשלב מסוים אנחנו, וגם האורחים שלנו, יגעו בספה בעור חשוף, בעיקר בזכות המכנסיים הקצרים. לכן, כשחושבים על ספה נוחה חשוב גם להתחשב בטקסטורה, כלומר בחומר שבא במגע עם הגוף. זה יכול להיות עור, או בד, חומרים סינטטיים ועוד. כדי להגיע לספה נוחה, חייבים לוודא שלא נרתעים מהמגע הישיר עם החומר שממנו היא עשויה.

 

רכות – ספות נוחות הן רכות או קשות?

שוב, העדפה אישית, אבל היא  תלויה בעוד גורמים. למשל, אם המטרה העיקרית של הספה היא להשתרע עליה בתנוחת חצי שכיבה חצי ישיבה לבד או בזוג מול הטלויזה, אז אין על ספות רכות. אבל אם הספה משמשת לאירוח, לישיבה בחבורה סביב שולחן עם כיבוד קל ושיחה קולחת, אז לא כל כך נעים לשקוע אל תוך הספה ולהתחיל לנפנף בידיים בתנועות טביעה בכל פעם שרוצים לקחת חופן בוטנים…

לכן, כשחושבים על מידת הרכות בהקשר של ספות נוחות, צריך גם להתחשב בשימוש העיקרי של הספה.

 

תמיכה לרגליים – ספה נוחה לכל האורך

הרמת הרגליים היא חלק חשוב מהישיבה הנוחה, ולכן גם חלק חשוב מבחירת ספה נוחה. ישנן כמה  אפשרויות להרמת הרגליים בעת הישיבה על הספה, אפשר לרכוש הדום ייעודי, מתאים לספה, המשמש במיוחד כדי להניח עליו את הרגליים, אפשרות נוספת היא לבחור ספה עם “ריקליינר”. הריקליינר הוא חלק מתרומם שתפקידו הוא לתמוך ברגליים, כמו שיש בכורסאות הטלויזיה המובילות, רק בספה. ספה עם ריקליינר היא ספה שבהצהרה מיועדת להיות קודם כל ספה נוחה.

אפשרות נוספת לתמיכה ברגליים היא פשוט לשים אותן על השולחן, אבל אנחנו מבינים שיש בתים שזה יזכה אתכם בגירוש מהבית תוך כדי רדיפה עם מטאטא…

 

לסיכום – פנקו את עצמכם בספה נוחה

אין ספק שספות נוחות הן שדרוג משמעותי לאיכות החיים. מגיע לכם להתפנק בספה נוחה משלכם, ויפה שעה קודם.

×

שיחת ווטסאפ

חפש את המוצר המתאים ביותר עבורך.

זקוק לעזרה ?
חייג אלינו ונשמח לעמוד לשירותך: 03-533-0300