מבצע תחילת שנה! באתר ובאולם התצוגה...
כל האתר ללא מעמ! עם קוד קופון: milano2024

ספות

הספה בבית היא אתר עליה לרגל. היא המכה של ריהוט הפנים. אם להשוות את הרהיטים לממלכת החיות, הספה היא האריה. במונחים שבטיים, היא האבנים מסביב למדורת השבט. פעם בימים שעוד רדפנו אחרי ארוחת הערב שלנו, בסוף היום שרוטים וחבוטים יכל האדם הקדמון להתרווח בנחת על גוש סלע רענן ולדמיין שנוח לו. איזה מזל שנולדנו עידן ועידנים היישר אל זרועותיהן המפנקות של הספות.

כל בית צריך ספה

הספה היא אכן הצנטרום של הפיילה. היא ממוקמת לרוב במרכז החלל המרכזי. הליבינג רום. היא מושכת אליה תיירות פנים ותיירות חוץ. הספה היא הרגע הזה שאתה חולם עליו בסוף היום. היא גם השחקן המרכזי בחלום הזה- להגיע אליה סוף סוף ולנוח. למעשה אין כמעט בית או חלל מארח (משרד, לובי, מלון) שאינו מתהדר בספה. הן נמצאות בכל מקום ומתאימות את עצמן לחללים השונים- סלון, חדר אורחים, לובי, חדרי המתנה, קליניקות, משרדים, מסעדות ועוד.

ספות או לא להיות

מעבר להיותן של הספות פריט ריהוט פרקטי והכרחי בכל בית, ממש כמו מיטה או שולחן אוכל, ומשום מיקומן  הכל כך מרכזי והנפח שהן תופסות, הספות של היום צריכות לתת גם מענה עיצובי. אם פעם ספה הייתה כמו מקום העבודה שלך, איתך עד הפנסיה. היום המגמה היא להחליף את הספות בהתאם לקו העיצובי של הבית כחלק משיפוץ קוסמטי או רצון לחדש את מראה וסגנון הסלון (לצורך העניין), בעת מעבר לבית חדש המאופיין אחרת מהבית הקודם או סתם לצורך חידוש ורענון מראה הבית מבלי להשתגע ולשבור קירות.

טיפים לבחירת הספה המושלמת

נוחות – לא יהיה זה מהלך חכם לבחור ספה רק על פי עיצוב ומראה, מבלי להתחשב ראשית בנוחות הספה. שאלת הנוחות היא כמובן עניין של טעם, אך גם מתקשרת לשימוש הספות. ספה לשימוש פרטי או ספה בחלל ציבורי. חלל ציבורי יתחשב פחות בנוחות האישית של כל אורח מהסיבה הפשוטה שהמשתמשים הם רבים, מגוונים ובעיקר מתחלפים בתדירות גבוהה. במקרה כזה נוחות תשקף את עמידות הספה לבעל העסק. בבית פרטי התאימו את הספה לצרכי הבית. בית רווי ילדים למשל מומלץ לא להתפשר על בד רחיץ שאינו סופג כתמים. רמות קושי ורכות של המילוי הן גם פונקציה שכדאי להביא בתחשיב הכללי, רמת התמיכה בגוף, צבע פרקטי ועוד.

גודל – התאימו את הספה לגודל החלל ולמיקום הקיר המרכזי מולו תמוקם הטלוויזיה אם היא מיועדת לסלון. חלל קטן יתקשה להכיל ספה גדולה מבלי שיראה עמוס ועלול להיווצר מראה לא הרמוני. לעומת זאת ספות 2 עד 3 מושבים יתנו מענה ראוי ואלגנטי.

איכות ותקציב – איכות לרוב נמדדת בעלות. ספות איכותיות לרוב יעלו יותר באופן משמעותי. אבל כפי שאמרנו, המגמה היום היא לא להתחתן עם הספה עד שהמוות יפריד בינכם. אם התקציב שלכם אינו מאפשר זאת, תוכלו למצוא ספות ממותגות פחות, הנותנות מענה איכותי ראוי בהחלט. אם אתם הולכים על ספות בעיצוב עצמי, תוכלו להוזיל עלויות על ידי בחירת בדים זולים יותר, גימורים ברמות שונות וכו. ספות בשימוש מוגבר המיועדות לבתי מלון, כדאי שיהיו ספות בעלות עמידות גבוהה, בדים חזקים ואיכותיים במיוחד וקלים לניקוי.

עיצוב – תכננו את הקו העיצובי של הבית או המשרד ובחרו את הספות בהתאם.  ספת עור או דמוי עור שחורה תשתלב היטב בחלל בעיצוב מודרני ונקי בסגנון כפרי ישתלבו ספות במראה רך ובגוונים חמים. ספות קפטונאז’ למראה עתיק או קלאסי ומתוחכם. ספה בצבעים ססגוניים יכולה לשבור מראה אנמי ולהוסיף צבע לחלל.

חפש את המוצר המתאים ביותר עבורך.

זקוק לעזרה ?
חייג אלינו ונשמח לעמוד לשירותך: 03-533-0300